Bloom Coffee Roastery
Hakkımızda

Hakkımızda

Bloom Coffee Roastery ® olarak 19 yıllık kahve sektör tecrübemiz ile kaliteli kahveyi sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz….
İstanbul’da bulunan kahve kavurma tesisimiz ile bir çok HoReCa noktasının kahve organizasyonlarında çözüm ortağı konumunda; üretimden, markalaşmaya, gurme lezzetler başlığı ile gurme çaydan, sıcak çikolata, chai latte,smoothie toz grubuna kadar, kahve makinelerinden teknik servisine, en önemlisi de projelerin başında Profesyonel Danışmanlık hizmetimiz ile A’dan Z’ye proaktif hizmetlerimiz ile yanınızdayız.
Size özel tat yaratımı ve Private Label üretim gücü / Micro Roasting vizyonumuz ile kahveler en taze şekilde ve titizlikle kendi markanız ile sizlere ulaştırılır. İsterseniz de Tescilli Markamız Albero del Caffe ® ile ürünlere sahip olabilirsiniz. Bilgisayar otomasyon kavurma kontrol sistemleri ile kahve kavurma anındaki hata payları en düşük risk seviyesi ile var oluyorken, tadın değişmeme güvenilirliği en yüksek seviyede sizlerle buluşur.

Kahve sektörünün en bilinen isimlerinden, Ödüllü Gastronomi Yazarı, Kahve Eksperi ve Danışmanı Cenk R. Girginol‘ un danışmanlığında harmanlarımız titizlikle oluşturulmuş olup tüm ürün portföyü en yüksek lezzet ve kalite kriterleri ile üretim parkurumuzda yer almaktadır. Yeni marka yaratımları ve markanıza özel kahve ve gurme lezzetler ürün üretimimizde yine Cenk R. Girginol’ un Ar-Ge ve Profesyonel Danışmanlığında lezzetler sizlerle buluşmaktadır.

Perakende satışlarımız ve ürünlerimiz için www.kahve.cc online alışveriş sitemizi ziyaret edebilir, 3D Secure Güvenlikli Sisteme sahip sitemizde keyifle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel danışmanlık, ürünler ve çözüm ortaklığı için bilgi@bloomkahve.com mail adresinden lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Kahve, Mutluluk verir…

Bloom Coffee Roastery Ekibi