Bloom Coffee Roastery
Profesyonel Danışmanlık

Profesyonel Danışmanlık

Kahve Sektörünün en bilinen isimlerinden Ödüllü Gastronomi Yazarı, İstanbul Okan Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Kahve Danışmanı Cenk R. Girginol, Bloom Coffee Roastery’nin de danışmanlığı unvanıyla Horeca sektöründe Profesyonel Danışmanlık sistemini yürütmektedir.

Zincir Kahve markalarının, yeni kurulan işletmelerin ve kahve kavurma/ sistem tesis kurulumlarının profesyonel danışmanlık hizmetini uzman ekibi ile beraber eğitiminden, projelendirmesine, markalaşmadan, özel reçete ve menü yaratılmasına, üretimden sistemin 1 yıl boyunca yürüdüğü sürdürebilir programı ile markanızın daha ileriye yol alabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Markanız ile ilgili yol haritası oluşturabilmek adına detaylı bilgilendirme için lütfen kendinizi tanıtan, amaçları ve hedefleri belirlenen kısa bir özet yazınız ile talebinizi bilgi@cenkgirginol.com veya bilgi@bloomkahve.com mail adreslerine gönderebilirsiniz. Kısa süre içinde yetkili ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

Cenk R. Girginol ile ilgili detay bilgi almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak www.cenkgirginol.com resmi web sitesini ziyaret ediniz.