Bloom Coffee Roastery
Türk Kahvesi Makinesi

Türk Kahvesi Makinesi

Türk kahvesi geleneksel olarak cezvede yapılırken, son yıllarda gelişen teknoloji ve makinelerin kahve pişirme kalitelerinin artarak pratik yapımı ön plana çıkartan model üretimleri kahve sektörünün bu yönünü geliştirdi.

İş Ortağımız Arzum markasının Arzum OKKA modelleri de bu gelişim içinde Türk kahvesini pratik ve en doğru şekilde pişirmeye odaklı yapısı ile ön plana çıkmakta ve tarafımızca da önerilmektedir.

Arzum OKKA’nın ana modelinde en ön plana çıkan ayrıştırıcı özellik “Doğrudan Fincana Servis” ve Patentli Pişirme Sistemi‘dir. Pişirme haznesinin içinde karıştırıcının oluşu topaklanmayı engellerken, kahvenin su ile homojen temasını beraberinde getirir. 1 fincan veya 2 fincan seçeneği ile fincanları makinenin altına koymanız yeterlidir. Kahve pişirirken bir başka işi yapabilme kolaylığının yanı sıra köpüğün de fincanlara eşit dağılımını bu özellik sağlamaktadır. Ayrıca “Auto Brewing Altitude Detection” özelliği sayesinde makinenin bulunduğu yerin deniz seviyesinden yüksekliği algılanır ve pişirmek için gerekli sıcaklık seviye ayarlamasını makine otomatik olarak kendisi yapar. Bu özellik doğru sıcaklık ölçümünü sizlere sunarken kahvenizin olması gerektiğinden fazla bir sıcaklık ile buluşup yanması ve acılaşmasını önler.

Ayrıca 3 farklı fincan boyutu seçimi dışında “Yavaş Pişirme” özelliği sayesinde istenildiğinde “Közde Kahve Keyfi”‘ni de sizlere sunmaktadır.

Tasarım ve Dizayn bakımından “Red Dot Award” ve “Plus X Award” – Best Product ödüllü Arzum Okka, ana modeli dışında ev tipi kullanımlarda tercih edilen MINIO, MINIO DUO, MINIO JET ve 2022 yılında yeni çıkan modeli RICH SPIN modeli de portföyde yer almaktadır.

RICH SPIN :

Yeni çıkan bu modelin en önemli özelliği “Karıştırıcılı, Cezveli ve Süt ile de Pişirme yapabilen” sisteme sahip olmasıdır. Klasik, Sert, Közde veya Sütlü kahve yapabilme seçeneklerini size sunarken aynı zamanda kahve dışında sıcak çikolata, salep gibi içeceklerin hazırlanmasını da Rish Spin modeli ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Arzum Okka Reklam Filmi 2022
Arzum Okka 001 Tanıtım Filmi