Bloom Coffee Roastery
Albero del Caffe ® Chai Latte

Albero del Caffe ® Chai Latte

Albero del Caffe ® markası ile üretimini yaptığımız toz ürün kategorisinde Sıcak Çikolata, Chai Latte, Salep ve Smoothie & Frappe toz ürünleri yer almaktadır.

Chai Latte süt ile yapılan, koyu kıvamlı, tatlandırıcı içermeyen toz karışımıdır. İçinde çay tozu, mahlep, salep, baharat karışımı (zencefil, tarçın, karanfil) ve doğala özdeş emülgatör ve aroma içerir. Sıcak yapılması dışında blender ‘da buz ile soğuk içecek olarak da hazırlanabilmektedir. Yaklaşık 20*25 gr. ölçek ile ( ort. 2 dolu yemek kaşığı) 250 ml. soğuk sütün buhar çubuğunda kaynatılmadan ısıtılması ve kıvamlanması ile yapılmaktadır. Evlerde ocak üzerinde teflon bir kap içinde devamlı karıştırarak kaynama noktasına gelmeden ocaktan alımı ile de hazırlamanız mümkündür.

Chai Latte ürününü kendi markanız ile Private Label olarak da üretebilmekte olup standart ambalaj olarak 1.000 gr.’lık paketlerde sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak 250 gr.lık ambalajlarda da üretim yapılabilmektedir.

Chai Latte ve diğer toz ürün kategorimizi aşağıdaki butona tıklayarak Online Alışveriş sitemizden de inceleyebilirsiniz veya satın alabilirsiniz.