Bloom Coffee Roastery
Albero del Caffe ® Smoothie & Frappe

Albero del Caffe ® Smoothie & Frappe

Albero del Caffe ® markası ile üretimini yaptığımız toz ürün kategorisinde Sıcak Çikolata, Chai Latte, Salep ve Smoothie & Frappe toz ürünleri yer almaktadır.

Smoothie & Frappe toz ürünü süt ile birleşen bir karışımdır. Meyve aromalı karışımları Smoothie, Meyve dışındaki aroma karışımlarında Frappe başlığı altında ürün portföyü hazırlanmıştır. Doğala yakın tadı, süt ile birleşmesi ile oluşturduğu kıvam ve hiç bir koruyucu katkı maddesi içermemesi ile özellikle yaz aylarının vazgeçilmez içeceği haline gelmiştir. Yapılışı da gayet pratik ve hızlı servise uygundur. Yaklaşık 200-250 ml. süt + 20-25 gr. Toz Ürün + 7-8 parça standart buz’u blender’ da ortalama 8-9 saniye karıştırdıktan sonra long drink bardakta servis edebilirsiniz.

Smoothie & Frappe toz ürününü kendi markanız ile Private Label olarak da üretebilmekte olup standart ambalaj olarak 1.000 gr.’lık paketlerde sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak 250 gr.lık ambalajlarda da üretim yapılabilmektedir.

Smoothie & Frappe tozları ve diğer toz ürün kategorimizi aşağıdaki butona tıklayarak Online Alışveriş sitemizden de inceleyebilirsiniz veya satın alabilirsiniz.