Bloom Coffee Roastery
Albero del Caffe ® Espresso

Albero del Caffe ® Espresso

Albero del Caffe ® Espresso harmanları günlük taze kavurma profilleri ile aroma ve tat dengeleri en üst düzeyde sizlere ulaşır. Private Label olarak sizin markanız ile size özel harmanlar yaratılacağı gibi Albero del Caffe markası altında uzun senelerdir beğeni ile tüketilen iki adet standart espresso harmanımız bulunmaktadır.

* Platinium Blend : Kaliteli ve dengeli tada sahiptir. Espressonun gerekliliklerinden krema ve tat bütünlüğü ile gövdesi orta düzeyde yer almakla beraber, Çikolata lezzetinin dipten hissedilmesine meyvemsi aftertaste dahil olur.
%80 Arabica, %20 Robusta  karışımı 4 farklı Single Origin kahvenin harmanıdır.

* Silver Blend : Albero del Caffe Silver Blend %70 Arabica & %30 Robusta karışımı espresso harmanıdır. Orta ve Güney Amerika arabica 3 çeşit single origin kahve ile karamel ve çikolata tatları ön plana çıkarken, Indian Cherry AA yüksek kalite robusta ile kahvenin tadım doygunluğu ve gövde yoğunluğu tamamlanmıştır.

* Private Label Own Blend : Ayrıca sizin belirlediğiniz tat aralığında sizin markanız ile size özel bir harman yaratılıp, reçetesi sadece sizin adınıza üretim yapılmaktadır.